نوشته های من

:)
نوشته های من

نظرات رو بستم که راحت تر بتونم صحبت کنم. اگه نظری، انتقادی، پیشنهادی یا حتی یه صحبت دوستانه :) بود تو بخش تماس با من در خدمتم

آخرین مطالب
پیوندهای روزانه

دکتر ش.

دوشنبه, ۲۱ فروردين ۱۳۹۶، ۰۸:۲۱ ب.ظ

سلام

امروز رفتیم برای تحویل فاز اول پروژمون و خب خودشم داستانی داشت. قرار نبود اصلا امروز بریم و خواب موندم و وقتی بیدار شدم دیدم جمال 10 بار زنگ زده و حالا به هر حال رفتیم اونجا و رسیدیم. خداروشکر خیلی داستان پیش نیومد و کار کرد مبدل. 

محل تحویل یه جایی تو شهریار بود و در کل نزدیک 2-3 ساعت تو راه رفت و برگشت بودیم. تو این مدت مثل اکثر اوقات نقش DJ رو به عهده داشتم و اگر شخص جمال رو بشناسید میتونید بفهمید که چقدر بهش خوش گذشته با آهنگای من...

خب به هر حال، موقعی که برگشتیم و وسایل رو گزاشتیم بالا و داشتم میرفتم خونه گفتم خودمو یه هایپ مهمون کنم بخاطر این که بدبخت نشدیم و کار کرد همه چی ، با خوشحالی هایپ رو خریدم و یکم که خوردم دیدم که اه! مزه ی دکتر ش. رو میده! البته نه مزه خود دکتر، مزه درس شبکه و منظورم مزه شب امتحانشه.

این درس رو تقریبا هیچی سر کلاس نرفتم (تایید نمیکنم این کارو، کار بسیار زشت و بدیه.) و شب امتحان نزدیک 20 ساعت از ویدئو های مکتب خونه رو با دور 2x تا 2.5x فکر کنم دیدم (همه تقریبا وضعشون همینجوری بود ولی بیشتر بچه ها تا 9 شب نخوابیده بودن که بعدش شروع کنن). اون شب رو به زور هایپ بیدار موندم و خب ثبت خاطره شده بود برام. اصلا شب جذابی نبود و متاسفانه تو حافظم با این مزه ثبت شده بود.

همین دیگه یه سال بعد گذروندن درس، موقع مهمون کردن خودم، حالمو گرفت :)

  • مهدی